Z důvodu nařízení Vlády České republiky je do 10.1.2021 provozovna uzavřena. Otevírám ihned po uvolnění vládních restrikcí.

Jaké služby nabízím?

Klasická masáž

Klasická masáž, celková, šíje, záda

Klasická masáž se používá k utišení bolestí, regeneraci svalů, zmírnění napětí a uklidnění celého organismu. Masáž může být celková nebo pouze vybraných částí těla. Masáž může představovat cestu k sebepoznání, protože nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo záhy zjistí, jaký je to příjemný požitek volně dýchat, stát, pohybovat se.

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáže plosky nohou

Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Nohy jsou mimořádné orgány a přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla.

Masáž obličeje

Masáž obličeje

Masáž obličeje má blahodárné a maximálně relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Při terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Lymfatická masáž

Lymfatická přístrojová masáž

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramo-vaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny. Běží od špiček chodidel, kotníků přes lýtka, stehna a boky. Pak tlak povoluje a opět začíná nová vlna. Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná.

Medová masáž

Medová masáž

Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Zároveň je zpříjemněna a synergicky propojena s aromaterapií. Masáží medem ,tzv. pumpováním z organismu, se tělo zbavuje škodlivin a zároveň jsou do těla vpravovány účinné látky z medu i éterických olejů. V medu navíc jejich aroma vynikne více než při klasické masáži s olejovým základem.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž

Jak již z názvu vyplývá, je masáž celého těla prováděna čokoládovým olejem. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.